Bydlení

S nostalgií  vzpomínám, jak jsme s manželem před lety vybírali náš první byt. Vybírali jsme z pěti podnikových bytů. Dnes, pokud bydlení nedostanete od rodičů, či nezdědíte po babičce, musíte vyřídit  hypotéku. Ve většině případů stejně tak na rekonstrukci, zařízení. Věc je to nelehká, boj o klienta veliký. Financování bydlení se dá pořídit velmi zajímavě a většina bank o tomto nepíše.  S hypotékou se musí  v budoucnu pracovat. Práce s hypotékou  je nutná. Refinancování stávajícího  úvěru,  nyní výhodně i mimo fixaci,  je pro klienta zajímavá možnost, jak měsíčně snížit splátku nebo přeplacenost.

Všichni znají a možná mají Pojištění nemovitosti, domácnosti, odpovědnosti občanské, odpovědnosti z držby nemovitosti. Často platí a neví co. Často platí co nepotřebují. Často platí i to, co jejich majetek nechrání v plné výši. Zde se vážně  vyplatí revize smlouvy.

Neznám nikoho, kdo by se rád hádal. Tedy kromě  jedinců, kteří si užívají disciplínu „manželské hádky“.  Vznikají však  spory mezi majiteli a nájemci, podnájemci nemovitosti, spory týkající se rekonstrukce domů, bytů, nesrovnalosti ve vyúčtování energie, problémy se sousedy,  komplikace s pojišťovnou při problémech s plněním potkaly mnoho z nás. Časté téma pořadů v televizi . Přitom by stačilo pojištění pomoci při řešení těchto problémů.

Při povodních mi byl značně poškozen dům. Pojišťovna, u které mám uzavřeno pojištění nemovitosti, protahovala výplatu peněz, chtěla pořád další doklady a důkazy a já stále nemohl začít opravovat. Požádal jsem pojišťovnu. o pomoc, ta pověřila právního zástupce, který vymohl celou výši pojistného plnění, na kterou jsem měl nárok .

Pořídili jste si za poslední rok nové vybavení kuchyně? Renovovali jste koupelnu? Koupili jste si dražší sportovní vybavení? Pokud ano, je docela možné, že Vaše pojištění domácnosti v současnosti už nepokrývá dostatečně případné škody na majetku, které Vám mohou vzniknout. Doporučuji Vám proto navýšit pojistnou částku minimálně o hodnotu zakoupeného zboží, nebo nákladů na úpravy. Pokud byste potřebovali více informací, nebo chcete s tímto krokem pomoci, obraťte se na mne.

Zajímá Vás tato problematika? Můžete mne ihned kontaktovat:

    Vaše jméno

    Váš e-mail

    Vaše zpráva

    Ochrana proti spamu