Reference

KlientNázor
Zuzka WöllnerováPo předchozích zkušenostech s finančními poradci jsem byla velmi mile překvapena přátelským a individuálním přístupem. Měli jsme komplikace při koupi domu, kdy mi paní Štěpánka nejen pomohla vyřešit hypotéku a veškeré zajištění, ale hlavně mě vždy navedla ohledně toho, co a kdy je třeba zařídit. Nedovedu si představit, že bych se v tom všem papírování měla vyznat bez její pomoci. Moc Vám děkuji!!
Nikola KosíkováDobrý den, chtěla bych moc poděkovat paní Klimentové za vzácné rady a obrovskou pomoc při financování skrz hypotéku. Jsem velice spokojená. Přípravy probíhaly v klidném prostředí kdy paní Klimentová je moc hodný, spolehlivý, upřímný a vstřícný člověk. Děkuji též i za vzácné rady.
Olga MaškováVyznat se v džungli finančních produktů na našem trhu je pro běžného člověka skoro nemožné. Finanční poradce, pro kterého je tato džungle jako upravený anglický trávník, je v dnešní době k nezaplacení. A paní Klimentová je přesně tím pravým člověkem, na kterého se můžete kdykoliv obrátit a dostanete tu správnou radu a navíc ještě s milým úsměvem. Její přístup je profesionální a velmi vstřícný. Děkuji a všem, kteří váhají, zda svěřit organizaci svých financí do jejích rukou, mohu směle říct, neváhejte.
Katka LorencováDobrý den, díky paní Klimentové jsme se dozvěděli o produktech v pojištění celé naší rodiny, které nám absolutně vyhovují. Paní Klimentová je velice příjemná a spolehlivá, super spolupráce a dobré rady ohledně našich financí. Moc děkujeme.
LucieO práci paní Klimentové jsem slyšela už dříve z několika stran a pokaždé jen v superlativech...když přišla situace, kdy byla nutná rada a pomoc odborníka, kontaktování paní Štěpánky bylo jasnou volbou... milý a vstřícný přístup, ochota a trpělivost...naprostá spokojenost..děkujeme, Kulišáci.
Klára SvobodováS paní Klimentovou jsem velice spokojená. Pomohla nám s výběrem vhodného pojištění a velice nám pomáhá s financováním bydlení, kdybych šla do banky, nikdy bych se nedozvěděla, jaké jsou možnosti a určitě bych zaplatila zbytečně víc. K lidem a problémům přistupuje individuálně a pro každého najde to vhodné řešení. Určitě bych paní Klimentovou s čistým svědomím doporučila svým známým. Mnohokrát Vám děkuji, Klára.
Lena JarovajaDobry den! Moc dekuju za pomoc při orientace v široké nabídce pojištění! Děkuju i za pečlivý přistup k mým požadavkům! Doporučují každému cizincovi využit služeb paní Klimentové!
Luděk SoukupPo několika setkáních jsem si vytvořil pozitivní obrázek o paní Klimentové. Veškerá posezení probíhají v příjemné atmosféře a tato finanční poradkyně se snaží pro své klienty udělat maximum a to i mimo pracovní dobu.

Napište nám svůj názor na naše služby

    Vaše jméno (vyžadováno)

    Váš e-mail (vyžadováno)

    Váš názor