Život, soukromí

Dnešní  rychlá doba vyžaduje krytí rodiny,  hypotéky,  příjmu po dobu pracovní neschopnosti. Toto i více se dá krýt Životním pojištěním. Není pojištění jako pojištění. Zde obzvlášť se doporučuje znalost klienta! Od boku se dá sepsat cokoliv, papír unese vše a to v neprospěch klienta.

Zažili jste, slyšeli jste od známých? Újma na zdraví, starosti s reklamaci, problematické  plnění od pojišťovny, neoprávněná exekuce, tahanice v souvislosti s dávkami důchodového či nemocenského pojištění…. Pojištění ochrany při řešení problémů v běžném soukromém životě by vše vyřešilo.

Když jsem si koupila garsonku, netušila jsem, co mě čeká za nepříjemnosti. Pár měsíců po nastěhování mě navštívil pracovník exekutorské firmy a zabavil mi vybavení bytu v hodnotě několika desítek tisíc korun. Obrátila jsem se na společnost, kde mám sjednané pojištění  a dostala jsem se do rukou odborníků, kteří mi pomohli prokázat, že majetek je můj a dlužníkem je původní majitel bytu, který si neodhlásil trvalý pobyt. Naštěstí mi byl zásluhou právníků z pojišťovny zabavený majetek vrácen.

Zajímá Vás tato problematika? Můžete mne ihned kontaktovat:

    Vaše jméno

    Váš e-mail

    Vaše zpráva

    Ochrana proti spamu